rose-25th_home1-1

Anglia – Londyn – Rose of York Language School

Informacje o szkole

Wszyscy uczący w Rose of York lektorzy są native speakerami z bogatym doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego. Posiadają wymagane prawem kwalifikacje oraz międzynarodowe certyfikaty. Ponadto, regularnie rozwijają swoje umiejętności, biorąc udział w szkoleniach i warsztatach metodycznych.

Budynek szkoły Rose of York znajduje się w samym sercu Londynu, nieopodal Oxford Circus, Trafalgar Squer, oraz takich atrakcji turystycznych jak galerie narodowe czy University of London. Dodatkowym atutem lokalizacji szkoły jest znajdująca się w pobliżu stacja metra co znacznie ułatwia dojazd do szkoły oraz zwiedzanie miasta.

Zakwaterowanie

Szkoła Rose of York daje nie tylko wiele możliwości w zakresie wyboru kursu językowego ale także rodzaju zakwaterowania. Poza zakwaterowaniem u rodziny goszczącej mogą Państwo także zamieszkać w rezydencji studenckiej. Ceny za pokój jednoosobowy kształtują się od 189 do 265 Funtów za tydzień.

Informacje dodatkowe

W ramach kursu słuchacze mają zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 – 12.15 (w tym jedna 15 minutowa przerwa), zaś po półgodzinnej przerwie rozpoczynają się godzinne konwersacje.

Lektorzy czuwają nad systematycznym wzrostem sprawności językowych swoich słuchaczy poprzez częste testy i powtórki, zaś obowiązek przedstawiania przez lektorów raportów opisujących postępy w nauce pozwala monitorować rozwój umiejętności