Malta – St. Julian’s – Gateway School of English (GSE)

Założona w 2002 roku Gateway School of English, zaliczana jest do grona najlepszych maltańskich szkół. Oferta Szkoły obejmuje kursy dla dzieci, dorosłych i seniorów, grupy ogólne, egzaminacyjne i biznesowe.

Szkoła posiada akredytację Maltańskiego Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz działa zgodnie z regulacjami ELF Monitoring Board. Ponadto, wpisana jest do rejestru Malta Tourism Authority.

Wszyscy uczący w Gateway lektorzy są native speakerami z bogatym doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego. Posiadają wymagane prawem kwalifikacje oraz międzynarodowe certyfikaty.

Lokalizacja Szkoły

Położona w cichej i eleganckiej dzielnicy, w pobliżu nadmorskiego kurortu St Julians’. Usytuowana w doskonale skomunikowanym, spokojnym i bezpiecznym miejscu. Niedaleko znajdują się strefy zieleni, sklepy, centra rozrywkowo-handlowe.

Infrastruktura

  • 8 jasnych, przestronnych sal lekcyjnych wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny;
  • w większości klas znajdują się interaktywne tablice, które są dodatkowąformą uatrakcyjnienia zajęć (umożliwiające korzystanie z materiałów on-line, cyfrowych gier i quizów);
  • bezprzewodowy internet oraz stacjonarne stanowiska komputerowe, dostępne dla słuchaczy przez całą dobę;
  • doskonale wyposażona biblioteka (oprócz tradycyjnych podręczników, testów i lokalnych gazet, słuchacze znajdą w niej materiały multimedialne oraz komputery do samodzielnej nauki) otwarta codziennie przed rozpoczęciem zajęć i po ich zakończeniu;
  • klimatyzowane pomieszczenia

Galeria zdjęć